[ admin ]

Přebor Radavy – Letní pohár

Aktuální výsledky – komentář

Čtvrtý hrací den má za sebou Letní pohár. Na prvním a posledním místě se změny nedaly čekat, na ostatních místech možná i jo. Tento hrací den vyhrál vedoucí tým Letního poháru, tím jsou Ohniví draci. Jsou na prvním obrázku, tam ovšem nejsou kvůli vedení v soutěži, ale proto, že brali cenu za nához. Ten měli „až“ druhý nejlepší, takže měl hodnotu 200,- Kč a zasloužili se o něj zleva Míra, Franta a Pupík. V bodové části si připsali třicet bodů, v ligové, po jedné porážce bodů dvanáct. Druhé místo si drží JaR, který si v bodové části připsal 23 bodů, v ligové už jenom šest. První zápas JaŘi prohráli proti výkonu 623 bodů, poslední utkání dohráli s výkonem 624 a to taky nestačilo. Po součtu devětadvaceti bodů skončil v tomto kole JaR čtvrtý, Ftefan, který je celkově na třetím místě, tentokrát získal ještě o bod míň. Tom a Javůrci hráli nic moc v bodové části, tam získali sedmnáct bodů, v ligové to bylo už lepší, jedenáct bodů z patnácti možných je slušný výsledek. Opřeli ho o odměnu za nához družstev, výkon 713 byl třetí nejlepší. Za to dostali stovku a navíc právo zničit hodnotu tohoto komentáře svou fotkou. Tento úkol plní v brýlích Jirka a Tomáš, Lucie se kření před nimi. Ftefan má na místo druhé ztrátu 5,5 bodu, čtyři body za Ftefanem jsou Medvídci. V této partě se s  potěrem (Dan a Eliška) střídali rodiče, Jana a Míra. Se svými výkony byli nespokojeni (rodiče) a divili se, že jsou přihlášeni na pondělní devítkový turnaj, když umí prd. Pak však Míra hodil v Notap9 třístovku, což mu zvedlo sebevědomí. Navíc se přičinil o součet 754, který byl v tomto kole nejlepší. Proto jsou nejen na čtvrtém místě, ale i na třetí fotce, zleva Dan, Eliška, Míra a Jana. Na pátém místě je Pozdní sběr, kterému není co závidět. K tradičnímu náfukovi Dubošovi přibyde další, Láďa Kolář. Ten ve čtyřech osmičkových hrách hodil tři třístovky, což kolegům nedaruje. Ale za to si můžou sami, měli ho nechat trpět v normálních hrách. A co se týče bodů, těch tentokrát udělali třicet, přičinili se o ně vedle těch dvou i Petr, Leoš a Pavel. Mladší. Šesté Dračice skončily na šesté příčce i v tomto hracím dni. Jany a Oldu opustila po bodových rundách Mária, ta měla na krku Oldu a vnučku, takže šel sport stranou. Tato trojice ke čtrnácti bodům přidala dalších třináct. Moto FGR si sedmým místem pojistil sedmou příčku. Svými výkony příjemně překvapuje soupeře, dokazuje dobrotivost. Srovnat se to dá s týmem Eyafjallajoküll, který je ještě dobrotivější. Rozepisovat se o nich moc nechci, snad jen, že v motoristech je bojovnost, kdežto z těch s tím šíleným názvem vyzařuje božský klid. Což je protentokrát vše, loučí se Z.B.