[ admin ]

Přebor Radavy – Letní pohár

Aktuální výsledky – tabulka

5. hrací den, 28.8.2016, Ústí nad Orlicí
Bodové rundy
Dračice 608 Ohniví draci 667
Severová Jana 265 Barvínek Jan 238
Nováková Jana 185 Staněk František 227
Krásná Romana 128 Ondráček Rostislav 202
JaR 648 Ftefan 546
Jansová Zdeňka 231 Javůrková Lucie 228
Růžička Luboš 214 Javůrek Jiří 139
Jansa Zdenek 193 Severa Tomáš 169
Pozdní sběr 539 Potěr 574
Dubánek Jan 195 Seidl Daniel 245
Roubal Leoš 198 Krummerová Eliška 147
Musil Petr 146 Knap Miroslav   172
Nikdo 1 Nikdo 2
             
Potěr 478 JaR 644
Seidl Daniel 113 Jansová Zdeňka 218
Krummerová Eliška 164 Růžička Luboš 248
Knap Miroslav   191 Jansa Zdenek 168
Nikdo 2 Dračice 692
Severová Jana 300
Krásný Roman 177
Krásná Romana 195
Ohniví draci 714 Nikdo 1
Barvínek Jan 300
Staněk František 207
Ondráček Rostislav 207
Ftefan 677 Pozdní sběr 541
Javůrková Lucie 283 Dubánek Jan 166
Javůrek Jiří 202 Roubal Leoš 217
Severa Tomáš 182   Musil Petr 158    
Nikdo 1 Ftefan 537
Javůrková Lucie 187
Javůrek Jiří 158
Severa Tomáš 182
Pozdní sběr 600 Ohniví draci 668
Musil Petr 277 Barvínek Jan 242
Roubal Leoš 173 Staněk František 211
Dubánek Jan 150 Ondráček Rostislav 215
JaR 615 Nikdo 2
Jansová Zdeňka 226
Růžička Luboš 240
Jansa Zdenek 139
Dračice 588 Potěr 596
Severová Jana 222 Knap Miroslav   214
Krásný Roman 200 Seidl Daniel 200
Nováková Jana 146   Krummerová Eliška 172    
Nikdo 2 Pozdní sběr 523
Musil Petr 242
Roubal Leoš 155
Dubánek Jan 126
Nikdo 1 Potěr 608
Krummerová Eliška 229
Knap Miroslav   189
Seidl Daniel 180
Ftefan 658 Dračice 628
Javůrková Lucie 277 Severová Jana 218
Javůrek Jiří 201 Krásný Roman 202
Severa Tomáš 170 Krásná Romana 188
Ohniví draci 698 JaR 658
Barvínek Jan 300 Jansová Zdeňka 243
Staněk František 208 Růžička Luboš 193
Ondráček Rostislav 190 Jansa Zdenek 212
Ligové rundy
Ohniví draci : Ftefan 630 : 725
Barvínek Jan 242, Staněk František 182, Ondráček Rostislav 206
Javůrková Lucie 300, Javůrek Jiří 234, Severa Tomáš 181
JaR : Dračice 708 : 719
Jansová Zdeňka 214, Růžička Luboš 276, Jansa Zdenek 208
Nováková Jana 275, Krásný Roman 278, Krásná Romana 146
Potěr : Nikdo 2 457 :
Knap Miroslav   173, Krummerová Eliška 170, Seidl Daniel 104
Pozdní sběr : Nikdo 1 516 :
Dubánek Jan 257, Musil Petr 201, Roubal Leoš 58
Ftefan : JaR 631 : 691
Javůrková Lucie 223, Javůrek Jiří 235, Severa Tomáš 163
Jansová Zdeňka 241, Růžička Luboš 252, Jansa Zdenek 188
Dračice : Ohniví draci 659 : 600
Severová Jana 300, Krásný Roman 186, Krásná Romana 153
Barvínek Jan 219, Staněk František 198, Ondráček Rostislav 183
Nikdo 2 : Pozdní sběr : 443
Dubánek Jan 173, Musil Petr 196, Roubal Leoš 74
Nikdo 1 : Potěr : 562
Seidl Daniel 165, Knap Miroslav   231, Krummerová Eliška 156
Potěr : Pozdní sběr 611 : 551
Krummerová Eliška 270, Knap Miroslav   227, Seidl Daniel 104
Dubánek Jan 207, Musil Petr 187, Roubal Leoš 157
Nikdo 1 : Nikdo 2 :
Ohniví draci : JaR 673 : 564
Barvínek Jan 241, Staněk František 207, Ondráček Rostislav 225
Jansová Zdeňka 181, Růžička Luboš 153, Jansa Zdenek 220
Dračice : Ftefan 660 : 668
Severová Jana 228, Krásný Roman 265, Nováková Jana 147
Javůrková Lucie 227, Javůrek Jiří 247, Severa Tomáš 184

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Neděle

Pondělí

Úterý

Tacl cup

Ústí nad Orlicí
19°° - 21°°

Středa

Merka cup dvojic

Ústí nad Orlicí
18:30 - 22:00

Čtvrtek

Pátek

design and developed by teot ©