[ admin ]

Přebor Radavy – Letní pohár

Aktuální výsledky – tabulka

8. hrací den, 31.03.2018, Ústí nad Orlicí
kvalifikace
Ohniví draci 563 Miloš 548
Sejkora Miroslav 193 Vodák Viktor 216
Vávra Miloš 201 Appeltauerová Eva 146
Staněk František 169 Klapal Jaroslav 178
Moto FGR 471 Dračice 504
Kubát Ladislav 160 Krásná Romana 137
Stejskal Jakub 154 Nováková Jana 193
Pokorný Matěj 157 Krásný Roman 158
Lahváči 440 Tacl team 593
Hillebrant Miroslav 116 Knap Miroslav ml. 170
Takáč Oskar 157 Seidl Daniel 206
Mačát Josef 167 Severa Tomáš 217
JaR 488 Pozdní sběr 536
Růžičková Gabriela 137 Koblížek Pavel ml. 172
Marek Jakub 140 Kolář Ladislav 153
Marek Luboš 203   Musil Petr 211    
Tacl team 491 Moto FGR 500
Knap Miroslav ml. 133 Felgr Luboš 148
Seidl Daniel 167 Pokorný Matěj 190
Severa Tomáš 191 Kubát Ladislav 162
Pozdní sběr 453 Ohniví draci 511
Koblížek Pavel ml. 130 Sejkora Miroslav 152
Dubánek Jan 166 Vávra Miloš 162
Musil Petr 157 Staněk František 197
Miloš 523 JaR 485
Vodák Viktor 157 Dolog Pavol 186
Appeltauerová Eva 169 Marek Jakub 137
Klapal Jaroslav 189 Marek Luboš 162
Dračice 431 Lahváči 433
Krásná Romana 136 Hillebrant Miroslav 138
Kameníková Mária 128 Takáč Oskar 150
Severová Jana 143   Mačát Josef 145    
JaR 474 Dračice 581
Růžičková Gabriela 145 Severová Jana 181
Marek Jakub 142 Nováková Jana 153
Marek Luboš 179 Krásný Roman 231
Lahváči 432 Miloš 536
Hillebrant Miroslav 152 Vodák Viktor 201
Takáč Oskar 112 Appeltauerová Eva 122
Mačát Josef 168 Klapal Miroslav 205
Moto FGR 489 Pozdní sběr 523
Felgr Luboš 152 Koblížek Pavel ml. 216
Stejskal Jakub 169 Dubánek Jan 159
Stejskal Martin 168 Kolář Ladislav 148
Ohniví draci 501 Tacl team 456
Sejkora Miroslav 134 Knap Miroslav ml. 152
Vávra Miloš 199 Seidl Daniel 143
Staněk František 168   Severa Tomáš 161    
Pozdní sběr 429 Lahváči 422
Kolář Ladislav 155 Hillebrant Miroslav 138
Dubánek Jan 134 Takáč Oskar 128
Musil Petr 140 Mačát Josef 156
JaR 469 Tacl team 495
Růžičková Gabriela 146 Seidl Daniel 137
Marek Jakub 137 Knap Miroslav ml. 137
Dolog Pavol 178 Severa Tomáš 221
Dračice 435 Ohniví draci 506
Krásná Romana 121 Sejkora Miroslav 137
Kameníková Mária 133 Vávra Miloš 184
Severová Jana 157 Staněk František 185
Miloš 471 Moto FGR 530
Vodák Viktor 150 Pokorný Matěj 186
Appeltauerová Eva 139 Stejskal Jakub 165
Klapal Miroslav 174 Stejskal Martin 179
čtvrtfinále
Tacl team : Pozdní sběr 531 : 479
Seidl Daniel 183, Knap Miroslav ml. 156, Severa Tomáš 192
Koblížek Pavel ml. 175, Kolář Ladislav 136, Musil Petr 168
Moto FGR : Dračice 514 : 485
Felgr Luboš 160, Kubát Ladislav 170, Stejskal Jakub 184
Severová Jana 130, Nováková Jana 146, Krásný Roman 193
Ohniví draci : Lahváči 554 : 465
Sejkora Miroslav 215, Vávra Miloš 177, Staněk František 162
Hillebrant Miroslav 156, Takáč Oskar 144, Mačát Josef 165
Miloš : JaR 551 : 519
Vodák Viktor 209, Appeltauerová Eva 162, Klapal Jaroslav 172
Růžičková Gabriela 161, Marek Luboš 168, Dolog Pavol 182
semifinále
Lahváči : Dračice 439 : 535
Hillebrant Miroslav 117, Takáč Oskar 156, Mačát Josef 166
Krásná Romana 121, Severová Jana 179, Krásný Roman 219
Tacl team : Miloš 442 : 449
Seidl Daniel 154, Knap Miroslav ml. 137, Severa Tomáš 151
Vodák Viktor 131, Appeltauerová Eva 156, Klapal Jaroslav 154
Pozdní sběr : JaR 446 : 475
Koblížek Pavel ml. 144, Dubánek Jan 153, Kolář Ladislav 149
Růžičková Gabriela 183, Marek Jakub 123, Marek Luboš 161
Ohniví draci : Moto FGR 458 : 543
Sejkora Miroslav 182, Vávra Miloš 116, Staněk František 160
Stejskal Martin 225, Kubát Ladislav 162, Stejskal Jakub 156
finále
Moto FGR : Miloš 497 : 470
Kubát Ladislav 139, Felgr Luboš 198, Stejskal Martin 160
Vodák Viktor 154, Appeltauerová Eva 142, Klapal Jaroslav 166
Dračice : JaR 477 : 484
Kameníková Mária 142, Nováková Jana 147, Krásný Roman 172
Marek Jakub 138, Marek Luboš 153, Dolog Pavol 193
Ohniví draci : Tacl team 530 : 526
Sejkora Miroslav 141, Vávra Miloš 192, Staněk František 197
Seidl Daniel 183, Severa Tomáš 201, Morávek Jaroslav 142
Lahváči : Pozdní sběr 543 : 501
Hillebrant Miroslav 177, Takáč Oskar 156, Mačát Josef 210
Koblížek Pavel ml. 207, Dubánek Jan 130, Musil Petr 164

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Sobota

Neděle

Radava junior

Ústí nad Orlicí
17:00 -

Pondělí

Úterý

Tacl Cup

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Merka cup dvojic

Ústí nad Orlicí
18:30 - 22:00

Čtvrtek

Seniorská liga ČBA

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

design and developed by teot ©