[ admin ]

Přebor Radavy – Letní pohár

Aktuální výsledky – tabulka

9. hrací den, 29.4.2018, Ústí nad Orlicí
kvalifikace
Moto FGR 554 Miloš 514
Kubát Ladislav 228 Vodák Viktor 177
Stejskal Martin 159 Appeltauerová Eva 170
Stejskal Jakub 167 Čermák Jan 159
Ohniví draci 554 Tacl team 475
Sejkora Miroslav 199 Krummerová Eliška 143
Vávra Miloš 166 Seidl Daniel 156
Staněk František 189 Knap Miroslav ml. 168
Dračice 498 JaR 460
Krásná Romana 181 Jansová Zdeňka 138
Nováková Jana 137 Růžička Luboš 170
Krásný Roman 164 Jansa Zdenek 144
Pozdní sběr 581 Lahváči 493
Koblížek Pavel ml. 190 Hillebrant Miroslav 163
Roubal Leoš 205 Mrkos František 189
Musil Petr 186   Sahula Jaroslav 141    
JaR 513 Ohniví draci 516
Jansová Zdeňka 148 Sejkora Miroslav 167
Růžička Luboš 150 Vávra Miloš 191
Jansa Zdenek 207 Staněk František 158
Lahváči 492 Moto FGR 511
Hillebrant Miroslav 154 Kubát Ladislav 149
Mrkos František 171 Stejskal Martin 200
Sahula Jaroslav 167 Stejskal Jakub 162
Miloš 515 Pozdní sběr 423
Vodák Viktor 180 Koblížek Pavel ml. 137
Appeltauerová Eva 145 Roubal Leoš 144
Klapal Jaroslav 182 Dubánek Jan 142
Tacl team 484 Dračice 523
Knap Miroslav ml. 146 Krásná Romana 160
Seidl Daniel 160 Kameníková Mária 161
Severa Tomáš 178   Severová Jana 178    
Pozdní sběr 460 Tacl team 571
Koblížek Pavel ml. 143 Severa Tomáš 189
Dubánek Jan 144 Krummerová Eliška 192
Musil Petr 173 Seidl Daniel 182
Dračice 549 Miloš 492
Severová Jana 147 Vodák Viktor 146
Kameníková Mária 170 Appeltauerová Eva 175
Krásný Roman 216 Klapal Jaroslav 163
Ohniví draci 530 Lahváči 614
Sejkora Miroslav 221 Hillebrant Miroslav 196
Vávra Miloš 148 Mrkos František 203
Staněk František 161 Sahula Jaroslav 215
Moto FGR 465 JaR 603
Kubát Ladislav 130 Jansová Zdeňka 176
Stejskal Martin 176 Růžička Luboš 193
Stejskal Jakub 159   Jansa Zdenek 226    
Lahváči 538 Dračice 515
Hillebrant Miroslav 168 Krásná Romana 163
Mrkos František 181 Nováková Jana 153
Sahula Jaroslav 189 Kameníková Mária 175
Pozdní sběr 502 JaR 441
Koblížek Pavel ml. 185 Jansová Zdeňka 130
Roubal Leoš 157 Růžička Luboš 152
Musil Petr 160 Jansa Zdenek 151
Tacl team 462 Moto FGR 541
Severa Tomáš 162 Kubát Ladislav 156
Krummerová Eliška 155 Stejskal Martin 170
Knap Miroslav ml. 137 Stejskal Jakub 215
Miloš 508 Ohniví draci 640
Vodák Viktor 179 Sejkora Miroslav 247
Appeltauerová Eva 149 Vávra Miloš 172
Klapal Jaroslav 172 Staněk František 221
čtvrtfinále
Dračice : JaR 413 : 487
Krásná Romana 122, Severová Jana 150, Krásný Roman 125
Jansová Zdeňka 136, Růžička Luboš 170, Jansa Zdenek 173
Moto FGR : Miloš 535 : 517
Kubát Ladislav 168, Stejskal Martin 190, Stejskal Jakub 177
Vodák Viktor 144, Appeltauerová Eva 172, Klapal Jaroslav 193
Ohniví draci : Pozdní sběr 507 : 516
Sejkora Miroslav 147, Vávra Miloš 202, Staněk František 158
Koblížek Pavel ml. 172, Roubal Leoš 163, Musil Petr 181
Lahváči : Tacl team 515 : 576
Sahula Jaroslav 180, Mrkos František 187, Mačát Josef 148
Seidl Daniel 218, Krummerová Eliška 178, Severa Tomáš 172
semifinále
Ohniví draci : Miloš 564 : 464
Sejkora Miroslav 146, Vávra Miloš 216, Staněk František 202
Vodák Viktor 138, Appeltauerová Eva 145, Klapal Jaroslav 173
JaR : Tacl team 549 : 505
Jansová Zdeňka 157, Růžička Luboš 199, Jansa Zdenek 185
Seidl Daniel 145, Krummerová Eliška 198, Knap Miroslav ml. 154
Dračice : Lahváči 484 : 493
Kameníková Mária 160, Nováková Jana 121, Severová Jana 179
Hillebrant Miroslav 167, Sahula Jaroslav 191, Mačát Josef 135
Pozdní sběr : Moto FGR 575 : 390
Koblížek Pavel ml. 191, Roubal Leoš 168, Musil Petr 216
Kubát Ladislav 119, Stejskal Martin 118, Stejskal Jakub 153
finále
Pozdní sběr : JaR 501 : 525
Koblížek Pavel ml. 169, Roubal Leoš 163, Musil Petr 169
Jansová Zdeňka 162, Růžička Luboš 177, Jansa Zdenek 178
Ohniví draci : Lahváči 462 : 469
Sejkora Miroslav 114, Vávra Miloš 183, Staněk František 165
Hillebrant Miroslav 168, Sahula Jaroslav 165, Mačát Josef 136
Moto FGR : Tacl team 520 : 480
Kubát Ladislav 170, Stejskal Martin 168, Stejskal Jakub 182
Knap Miroslav ml. 125, Krummerová Eliška 177, Seidl Daniel 170
Miloš : Dračice 527 : 508
Vodák Viktor 118, Appeltauerová Eva 197, Klapal Jaroslav 204
Kameníková Mária 165, Severová Jana 154, Krásný Roman 173

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Ústecká V. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Bezejmenná VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Čtvrtek

Seniorská liga ČBA

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

Pátek

Sobota

Neděle

Letní pohár

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

Pondělí

design and developed by teot ©