[ admin ]

ISOTEP VI. liga

partner: ISOTEP s. r. o.

stavební firma s více jak 20letou tradicí


Aktuální výsledky – tabulka

3. hrací den – 9.6.2021
Ústí nad Orlicí
Chrousti : Jojo team 390 : 482
Hubálková Dana 148, Havla Petr 143, Šnajdar Marek 91
Heřmánek Jiří 142, Sivuchová Jitka 131, Kašpar Radek 201
VicenaTým : Citröen UO 347 : 337
Koláček Bohuslav 118, Venclová Květa 85, Ducháček Bedřich 136
Kameníková Mária 83, Králová Lucie 97, Petráček Pavel 141
Gipsynky : SPV 409 : 405
Vičar Jiří 134, Doležalová Jitka 145, Kašparová Dagmar 114
Halamová Stanislava 100, Boháčová Jana 109, Havlík Jiří 180
Isotep : Hoblinky 381 : 377
Záleský Milan ml. 134, Záleský Dominik 111, Záleský Milan 136
Vítek Vladimír 123, Vítková Jarmila 142, Vítková Barbora 96
Skobáci : Isotep 394 : 421
Novák Petr 129, Moravec Rostislav 133, Švestka Pavel 132
Záleský Milan ml. 100, Záleský Dominik 170, Záleský Milan 151
Jojo team : Gipsynky 423 : 392
Heřmánek Jiří 176, Sivuchová Jitka 93, Kašpar Radek 146
Vičar Jiří 140, Doležalová Jitka 122, Kašparová Dagmar 114
Hoblinky : Chrousti 415 : 354
Vítek Vladimír 141, Vítková Jarmila 123, Vítková Barbora 135
Hubálková Dana 126, Havla Petr 126, Šnajdar Marek 94
Sokol Sedliště : Citröen UO 406 : 396
Novák Pavel 115, Ostřížek Jiří 168, Gregor Tomáš 123
Kameníková Mária 126, Králová Lucie 118, Petráček Pavel 136
Isotep : Gipsynky 388 : 435
Záleský Milan ml. 137, Záleský Dominik 131, Záleský Milan 120
Vičar Jiří 173, Doležalová Jitka 138, Kašparová Dagmar 108
Hoblinky : Sokol Sedliště 406 : 438
Vítek Vladimír 167, Vítková Jarmila 116, Vítková Barbora 107
Novák Pavel 157, Ostřížek Jiří 136, Gregor Tomáš 145
VicenaTým : Skobáci 277 : 444
Koláček Bohuslav 94, Venclová Květa 62, Ducháček Bedřich 113
Novák Petr 131, Moravec Rostislav 158, Švestka Pavel 155
Jojo team : SPV 422 : 381
Heřmánek Jiří 124, Sivuchová Jitka 127, Kašpar Radek 163
Halamová Stanislava 107, Boháčová Jana 111, Havlík Jiří 147
Gipsynky : Hoblinky 411 : 395
Vičar Jiří 140, Doležalová Jitka 131, Kašparová Dagmar 124
Vítek Vladimír 140, Vítková Jarmila 106, Vítková Barbora 133
Citröen UO : Skobáci 413 : 494
Kameníková Mária 161, Králová Lucie 123, Petráček Pavel 113
Novák Petr 174, Moravec Rostislav 141, Švestka Pavel 179
SPV : Sokol Sedliště 384 : 504
Halamová Stanislava 99, Boháčová Jana 135, Havlík Jiří 134
Novák Pavel 178, Ostřížek Jiří 173, Gregor Tomáš 153
Chrousti : VicenaTým 412 : 294
Šnajdar Marek 155, Hubálková Dana 105, Havla Petr 144
Koláček Bohuslav 111, Venclová Květa 89, Ducháček Bedřich 86
SPV : VicenaTým 475 : 337
Halamová Stanislava 96, Boháčová Jana 158, Havlík Jiří 205
Koláček Bohuslav 121, Venclová Květa 62, Ducháček Bedřich 146
Skobáci : Jojo team 401 : 437
Novák Petr 135, Moravec Rostislav 131, Švestka Pavel 135
Heřmánek Jiří 156, Sivuchová Jitka 130, Kašpar Radek 143
Sokol Sedliště : Isotep 397 : 393
Novák Pavel 139, Ostřížek Jiří 125, Gregor Tomáš 133
Záleský Milan ml. 125, Záleský Dominik 149, Záleský Milan 119
Citröen UO : Chrousti 437 : 338
Kameníková Mária 141, Králová Lucie 105, Petráček Pavel 175
Šnajdar Marek 101, Hubálková Dana 102, Havla Petr 127

nadcházející
akce

Dnes

ISOTEP VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Zítra

Pátek

Sobota

Neděle

Pondělí

Citroën UO Cup

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

Úterý

Morávkova řeznická I. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

ORSO II. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

design and developed by teot ©