[ admin ]

Fortell IV. liga

partner: fortell, s.r.o., Lanškroun


Aktuální výsledky – tabulka

1. hrací den – 9.9.2020
Ústí nad Orlicí
Hujeros : Moto FGR B 488 : 477
Roubal Leoš 163, Jebousek Radek 145, Krásný Tomáš 180
Štěch Michal 139, Kubát Ladislav 148, Hrdina Lukáš 190
H.E.J.kalové : Popráč 484 : 493
Krummer Jan 160, Krummerová Jana 134, Krummerová Eliška 174
Skalický Oldřich 126, Fabiánek Luděk 151, Zikl David 216
Chaloupka team : Lvíčata 470 : 485
Šebek Robert 183, Foršt Hubert 131, Chaloupka Jan 156
Karal Lukáš 157, Pešina Miroslav 198, Paclík Vladimír 130
TTC : S6 523 : 448
Kantorek Jiří 183, Blaško Ján 153, Hájek Ladislav 187
Herynek Jiří 143, Strnad Libor 144, Marek Luboš 161
Moto FGR B : S6 467 : 473
Štěch Michal 163, Kubát Ladislav 188, Hrdina Lukáš 116
Herynek Jiří 147, Strnad Libor 167, Marek Luboš 159
Hujeros : Fortell 484 : 469
Roubal Leoš 143, Jebousek Radek 195, Krásný Tomáš 146
Jiras František 147, Přibyl Tomáš 148, Křepelka Aleš 174
TTC : Popráč 375 : 538
Kantorek Jiří 144, Čopian Štefan 126, Hájek Ladislav 105
Skalická Dagmar 155, Fabiánek Luděk 202, Zikl David 173
Pozdní sběr : Chaloupka team 484 : 474
Dočkal Jaroslav 164, Severa Oldřich 150, Kobulej Jiří 170
Šebek Robert 122, Foršt Hubert 192, Chaloupka Jan 160
Pozdní sběr : H.E.J.kalové 497 : 482
Dočkal Jaroslav 196, Severa Oldřich 132, Vašátko František 169
Krummer Jan 154, Krummerová Jana 159, Krummerová Eliška 153
Chaloupka team : TTC 494 : 471
Šebek Robert 154, Foršt Hubert 198, Chaloupka Jan 142
Blaško Ján 172, Kantorek Jiří 138, Čopian Štefan 161
Lvíčata : Hujeros 452 : 450
Paclík Radomil 136, Pešina Miroslav 161, Karal Lukáš 155
Krásný Tomáš 176, Jebousek Radek 139, Roubal Leoš 135
Moto FGR B : Fortell 470 : 481
Štěch Michal 155, Kubát Ladislav 157, Hrdina Lukáš 158
Jiras František 153, Přibyl Tomáš 129, Křepelka Aleš 199
S6 : Pozdní sběr 488 : 400
Herynek Jiří 119, Strnad Libor 189, Marek Luboš 180
Dočkal Jaroslav 133, Kobulej Jiří 144, Vašátko František 123
Fortell : Lvíčata 480 : 435
Jiras František 135, Přibyl Tomáš 163, Křepelka Aleš 182
Paclík Radomil 138, Paclík Vladimír 147, Karal Lukáš 150
Popráč : Moto FGR B 571 : 422
Skalický Oldřich 213, Fabiánek Luděk 158, Zikl David 200
Štěch Michal 150, Kubát Ladislav 159, Hrdina Lukáš 113
H.E.J.kalové : TTC 463 : 431
Krummer Jan 150, Krummerová Jana 149, Krummerová Eliška 148
Hájek Ladislav 145, Čopian Štefan 134, Blaško Ján 152
Popráč : Chaloupka team 484 : 447
Skalický Oldřich 146, Fabiánek Luděk 174, Zikl David 164
Šebek Robert 155, Foršt Hubert 158, Chaloupka Jan 134
S6 : Hujeros 470 : 490
Herynek Jiří 135, Strnad Libor 166, Marek Luboš 169
Krásný Tomáš 166, Jebousek Radek 158, Roubal Leoš 166
Fortell : Pozdní sběr 503 : 454
Jiras František 178, Přibyl Tomáš 148, Křepelka Aleš 177
Severa Oldřich 145, Kobulej Jiří 182, Vašátko František 127
Lvíčata : H.E.J.kalové 455 : 586
Paclík Radomil 167, Pešina Miroslav 151, Paclík Vladimír 137
Krummer Jan 200, Krummerová Jana 149, Krummerová Eliška 221

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Sobota

Neděle

Pondělí

Seniorská liga ČBA

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

Úterý

Morávkova řeznická I. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

ORSO II. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Čtvrtek

design and developed by teot ©