[ admin ]

Fortell IV. liga

partner: fortell, s.r.o., Lanškroun


Aktuální výsledky – tabulka

10. hrací den – 10.4.2019
Ústí nad Orlicí
Fortell : H.E.J.kalové 466 : 430
Ambrož Filip 137, Dostál Ladislav 173, Přibyl Tomáš 156
Krummer Jan 155, Krummerová Jana 117, Krummerová Eliška 142
S6 : Javor team 535 : 486
Simonová Helena 168, Strnad Libor 200, Marek Luboš 159
Javůrek Jiří 171, Javůrková Lucie 132, Knap Miroslav st. 175
Bídáci : TTC 515 : 419
Hejda Radim 119, Seidl Daniel 255, Dolog Pavol 141
Kantorek Jiří 117, Čopian Štefan 145, Hrdina Lukáš 157
Lvíčata : Kmotři 482 : 373
Paclík Radomil 154, Karal Lukáš 168, Pešina Miroslav 160
Vaněk Lukáš 116, Vašátko František 148, Langer Martin 109
Pozdní sběr : Chaloupka team 462 : 503
Severa Oldřich 153, Dočkal Jaroslav 159, Kobulej Jiří 150
Šebek Robert 188, Foršt Hubert 129, Chaloupka Petr 186
Kmotři : S6 493 : 489
Vaněk Lukáš 231, Vašátko František 136, Langer Martin 126
Simonová Helena 136, Strnad Libor 181, Marek Luboš 164
TTC : Lvíčata 475 : 536
Čopian Štefan 163, Kantorek Jiří 139, Hrdina Lukáš 173
Karal Lukáš 177, Pešina Miroslav 185, Paclík Vladimír 174
H.E.J.kalové : Bídáci 503 : 590
Krummer Jan 139, Krummerová Jana 146, Krummerová Eliška 202
Hejda Radim 187, Dolog Pavol 196, Seidl Daniel 207
H.E.J.kalové : S6 552 : 583
Krummer Jan 174, Krummerová Jana 167, Krummerová Eliška 195
Simonová Helena 194, Strnad Libor 155, Marek Luboš 226
Chaloupka team : Fortell 448 : 506
Šebek Robert 158, Foršt Hubert 135, Chaloupka Jan 155
Ambrož Filip 211, Dostál Ladislav 158, Přibyl Tomáš 137
Javor team : Kmotři 483 : 393
Javůrek Jiří 150, Javůrková Lucie 182, Knap Miroslav st. 143
Vaněk Lukáš 120, Vašátko František 114, Langer Martin 159
TTC : Pozdní sběr 471 : 488
Hrdina Lukáš 169, Kantorek Jiří 158, Čopian Štefan 144
Dubánek Jan 125, Dočkal Jaroslav 167, Kobulej Jiří 196
Kmotři : Fortell 480 : 463
Vaněk Lukáš 171, Vašátko František 173, Langer Martin 136
Ambrož Filip 112, Dostál Ladislav 169, Přibyl Tomáš 182
Javor team : Chaloupka team 541 : 518
Javůrek Jiří 161, Javůrková Lucie 189, Knap Miroslav st. 183
Šebek Robert 160, Chaloupka Jan 134, Chaloupka Petr 224
Pozdní sběr : Bídáci 416 : 563
Dubánek Jan 122, Dočkal Jaroslav 170, Severa Oldřich 124
Hejda Radim 172, Dolog Pavol 190, Seidl Daniel 201
S6 : Lvíčata 451 : 451
Simonová Helena 150, Strnad Libor 149, Marek Luboš 144
Paclík Radomil 146, Pešina Miroslav 143, Paclík Vladimír 162
Javor team : TTC 447 : 475
Javůrek Jiří 181, Javůrková Lucie 135, Knap Miroslav ml. 123
Kantorek Jiří 143, Hrdina Lukáš 135, Čopian Štefan 197
Bídáci : Lvíčata 472 : 476
Hejda Radim 138, Dolog Pavol 129, Seidl Daniel 205
Paclík Radomil 138, Pešina Miroslav 169, Karal Lukáš 169
Fortell : Pozdní sběr 551 : 444
Ambrož Filip 182, Dostál Ladislav 167, Přibyl Tomáš 202
Dubánek Jan 148, Severa Oldřich 146, Kobulej Jiří 150
Chaloupka team : H.E.J.kalové 454 : 472
Foršt Hubert 154, Chaloupka Jan 149, Chaloupka Petr 151
Krummer Jan 179, Krummerová Jana 132, Krummerová Eliška 145

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Pondělí

Úterý

Tacl Cup

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Aurora Cup Dvojic

Ústí nad Orlicí
18:30 - 22:00

Čtvrtek

Pátek

Sobota

design and developed by teot ©