[ admin ]

ORSO II. liga

partner: ORSO nástrojárna, s. r. o.


Aktuální výsledky – tabulka

10. hrací den – 3.4.2019
Ústí nad Orlicí
TEKAM Záměl : Vodníci 515 : 508
Sršeň Marcel 193, Svoboda Marcel 165, Motyčka Petr 157
Černohous Oldřich 175, Černohous Petr 171, Černohous Pavel 162
Moto FGR : Pozdní sběr B 558 : 496
Stejskal Martin 180, Stejskal Jakub 224, Januška Marek 154
Koblížek Pavel ml. 175, Kolář Ladislav 143, Musil Petr 178
VoSy : HZEX Dvorská 500 : 497
Sejkora Miroslav 168, Šilar Miroslav 147, Pirkl Zdeněk 185
Jansová Zdeňka 131, Kubištová Tereza 142, Appeltauerová Eva 200
Anička : Dlouhá chvíle 481 : 528
Řehák Antonín 143, Nagy Michal 191, Mikyska Michal 147
Krsek Pavel 138, Ondráček Rostislav 191, Vávra Miloš 199
BROOSAB : Šutry 513 : 453
Doležel Pavel 183, Kotyza Jiří 128, Jusko Peter 202
Bobalíková Jana 126, Kameníková Mária 153, Motl Radek 158
Dlouhá chvíle : Moto FGR 594 : 488
Krsek Pavel 164, Vávra Miloš 240, Ondráček Rostislav 190
Felgr Luboš 162, Stejskal Jakub 180, Januška Marek 146
HZEX Dvorská : Anička 515 : 451
Jansová Zdeňka 136, Kubištová Tereza 159, Appeltauerová Eva 196
Kubíček Jan 142, Nagy Michal 161, Krummer Dušan 148
Vodníci : VoSy 352 : 546
Černohousová Helena 49, Černohousová Pavla 135, Černohousová Vendula 144
Sejkora Miroslav 180, Synáček Vojtěch st. 151, Pirkl Zdeněk 215
Vodníci : Moto FGR 295 : 513
Jarmarová Blanka 41, Černohousová Pavla 116, Černohousová Vendula 114
Felgr Luboš 169, Stejskal Jakub 195, Stejskal Martin 149
Šutry : TEKAM Záměl 540 : 484
Novák Josef 191, Motl Radek 183, Bobalíková Jana 158
Sršeň Marcel 171, Svoboda Marcel 185, Motyčka Petr 128
Pozdní sběr B : Dlouhá chvíle 509 : 534
Koblížek Pavel ml. 173, Koblížek Pavel   174, Musil Petr 162
Krsek Pavel 176, Vávra Miloš 186, Ondráček Rostislav 172
HZEX Dvorská : BROOSAB 474 : 584
Jansová Zdeňka 137, Kubištová Tereza 179, Appeltauerová Eva 134
Doležel Pavel 201, Kotyza Jiří 211, Jusko Peter 172
Dlouhá chvíle : TEKAM Záměl 494 : 539
Krsek Pavel 129, Vávra Miloš 156, Ondráček Rostislav 209
Sršeň Marcel 172, Svoboda Marcel 205, Motyčka Petr 162
Pozdní sběr B : Šutry 477 : 412
Koblížek Pavel ml. 203, Koblížek Pavel   159, Kolář Ladislav 115
Novák Josef 142, Kameníková Mária 115, Motl Radek 147
BROOSAB : VoSy 574 : 528
Doležel Pavel 162, Kotyza Jiří 226, Jusko Peter 186
Sejkora Miroslav 193, Šilar Miroslav 161, Pirkl Zdeněk 174
Moto FGR : Anička 537 : 515
Felgr Luboš 172, Stejskal Jakub 194, Stejskal Martin 171
Řehák Antonín 160, Krummer Dušan 181, Mikyska Michal 174
Pozdní sběr B : HZEX Dvorská 464 : 522
Kolář Ladislav 155, Koblížek Pavel   170, Musil Petr 139
Jansová Zdeňka 159, Kubištová Tereza 157, Appeltauerová Eva 182
VoSy : Anička 533 : 466
Sejkora Miroslav 169, Šilar Miroslav 173, Pirkl Zdeněk 191
Kubíček Jan 159, Krummer Dušan 151, Mikyska Michal 156
TEKAM Záměl : BROOSAB 533 : 544
Sršeň Marcel 175, Svoboda Marcel 181, Motyčka Petr 177
Doležel Pavel 202, Kotyza Jiří 179, Jusko Peter 163
Vodníci : Šutry 413 : 461
Černohous Oldřich 151, Černohousová Pavla 121, Černohous Pavel 133
Novák Josef 170, Kameníková Mária 149, Bobalíková Jana 126

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Pondělí

Úterý

Tacl Cup

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Aurora Cup Dvojic

Ústí nad Orlicí
18:30 - 22:00

Čtvrtek

Pátek

Sobota

design and developed by teot ©