[ admin ]

ORSO II. liga

partner: ORSO nástrojárna, s. r. o.


Aktuální výsledky – tabulka

3. hrací den – 7.8.2019
Ústí nad Orlicí
Dračice : Vodníci 519 : 421
Krásná Romana 150, Nováková Jana 176, Severová Jana 169
Černohous Oldřich 136, Černohous Petr 130, Černohousová Vendula 147
Jenda : Dlouhá chvíle 454 : 458
Řehák Antonín 157, Krummer Dušan 165, Mikyska Michal 132
Vičar Jiří 152, Ondráček Rostislav 139, Vávra Miloš 167
Křepelky : BROOSAB 471 : 444
Jansová Zdeňka 148, Appeltauerová Eva 148, Jansa Zdenek 159
Bříza Pavel 143, Kotyza Jiří 144, Jusko Peter 157
TEKAM Záměl : Šutry 485 : 437
Sršeň Marcel 150, Svoboda David 156, Svoboda Marcel 179
Nováková Iva 120, Motl Radek 201, Motl Šimon 108
BROOSAB : Jenda 482 : 475
Dvořák Jiří 157, Kotyza Jiří 138, Jusko Peter 187
Řehák Antonín 164, Krummer Dušan 168, Mikyska Michal 143
VoSy : Pozdní sběr B 514 : 534
Šilar Miroslav 165, Synáček Vojtěch st. 157, Sejkora Miroslav 192
Koblížek Pavel ml. 155, Koblížek Pavel st. 194, Musil Petr 185
Šutry : Vodníci 447 : 368
Nováková Iva 151, Motl Radek 159, Motl Šimon 129
Černohous Oldřich 129, Černohous Petr 126, Černohousová Vendula 105
Dračice : TEKAM Záměl 462 : 467
Krásná Romana 155, Nováková Jana 137, Severová Jana 146
Sršeň Marcel 144, Svoboda David 161, Svoboda Marcel 162
VoSy : Šutry 518 : 420
Synáček Vojtěch st. 176, Sejkora Miroslav 153, Šilar Miroslav 189
Nováková Iva 153, Motl Radek 144, Motl Šimon 115
Vodníci : Křepelky 447 : 508
Černohous Oldřich 106, Černohous Petr 158, Černohousová Vendula 175
Jansová Zdeňka 140, Appeltauerová Eva 166, Jansa Zdenek 186
TEKAM Záměl : Pozdní sběr B 416 : 500
Sršeň Marcel 168, Svoboda David 116, Svoboda Marcel 132
Koblížek Pavel ml. 169, Bednářová Daniela 184, Musil Petr 139
Dlouhá chvíle : Dračice 449 : 459
Vičar Jiří 131, Krsek Pavel 163, Vávra Miloš 155
Krásná Romana 154, Nováková Jana 138, Severová Jana 143
Vodníci : TEKAM Záměl 419 : 477
Černohous Oldřich 146, Černohous Petr 141, Černohousová Vendula 124
Svoboda David 159, Svoboda Marcel 176, Sršeň Marcel 142
Dlouhá chvíle : BROOSAB 466 : 425
Krsek Pavel 175, Ondráček Rostislav 145, Vávra Miloš 146
Bříza Pavel 124, Kotyza Jiří 162, Dvořák Jiří 139
Jenda : VoSy 423 : 518
Řehák Antonín 111, Krummer Dušan 132, Mikyska Michal 180
Synáček Vojtěch st. 170, Šilar Miroslav 170, Sejkora Miroslav 178
Pozdní sběr B : Křepelky 540 : 431
Koblížek Pavel ml. 190, Bednářová Daniela 194, Musil Petr 148
Jansová Zdeňka 153, Appeltauerová Eva 118, Jansa Zdenek 144
Křepelky : Dlouhá chvíle 411 : 464
Jansová Zdeňka 129, Appeltauerová Eva 117, Jansa Zdenek 149
Vičar Jiří 146, Krsek Pavel 150, Ondráček Rostislav 168
Šutry : Dračice 429 : 506
Nováková Iva 125, Motl Radek 173, Motl Šimon 123
Krásná Romana 130, Nováková Jana 148, Severová Jana 204
Pozdní sběr B : Jenda 520 : 483
Koblížek Pavel ml. 188, Bednářová Daniela 156, Musil Petr 168
Řehák Antonín 155, Krummer Dušan 170, Mikyska Michal 158
BROOSAB : VoSy 483 : 427
Bříza Pavel 156, Dvořák Jiří 148, Jusko Peter 179
Synáček Vojtěch st. 148, Šilar Miroslav 149, Sejkora Miroslav 130

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Pondělí

Úterý

Ústecká V. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Bezejmenná VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Čtvrtek

Pátek

Sobota

design and developed by teot ©