[ admin ]

ORSO II. liga

partner: ORSO nástrojárna, s. r. o.


Aktuální výsledky – tabulka

3. hrací den – 8.8.2018
Ústí nad Orlicí
Moto FGR : Vodníci 478 : 433
Sahula Jaroslav 156, Felgr Luboš 165, Stejskal Jakub 157
Černohous Oldřich 147, Černohous Petr 151, Černohousová Vendula 127
Anička : Dlouhá chvíle 508 : 580
Řehák Antonín 157, Nagy Michal 156, Mikyska Michal 195
Krsek Pavel 148, Vičar Jiří 216, Ondráček Rostislav 216
HZEX Dvorská : BROOSAB 420 : 508
Appeltauer Jiří 133, Appeltauerová Eva 123, Jansa Zdenek 156
Dvořák Jiří 145, Bříza Pavel 181, Doležel Pavel 182
TEKAM Záměl : Šutry 476 : 494
Motyčka Martin 135, Svoboda Marcel 161, Sršeň Marcel 180
Novák Josef 162, Motl Radek 149, Bobalíková Jana 175
BROOSAB : Anička 420 : 536
Dvořák Jiří 166, Bříza Pavel 100, Doležel Pavel 154
Kubíček Jan 200, Nagy Michal 181, Mikyska Michal 155
VoSy : Pozdní sběr B 529 : 477
Sejkora Miroslav 198, Pirkl Zdeněk 192, Šilar Miroslav 139
Koblížek Pavel ml. 180, Koblížek Pavel   150, Kolář Ladislav 147
Šutry : Vodníci 527 : 432
Kameníková Mária 141, Motl Radek 189, Bobalíková Jana 181
Černohous Oldřich 143, Černohous Petr 156, Černohousová Vendula 125
Moto FGR : TEKAM Záměl 567 : 474
Sahula Jaroslav 178, Felgr Luboš 214, Stejskal Jakub 175
Motyčka Martin 145, Svoboda Marcel 168, Sršeň Marcel 161
VoSy : Šutry 553 : 416
Sejkora Miroslav 205, Pirkl Zdeněk 157, Šilar Miroslav 191
Bobalíková Jana 140, Kameníková Mária 131, Novák Josef 129
Vodníci : HZEX Dvorská 532 : 480
Černohous Oldřich 164, Černohous Petr 202, Černohousová Vendula 158
Appeltauer Jiří 115, Appeltauerová Eva 159, Jansa Zdenek 198
TEKAM Záměl : Pozdní sběr B 492 : 493
Motyčka Martin 137, Svoboda Marcel 145, Sršeň Marcel 210
Koblížek Pavel ml. 179, Kolář Ladislav 152, Musil Petr 162
Dlouhá chvíle : Moto FGR 518 : 489
Krsek Pavel 178, Vičar Jiří 147, Ondráček Rostislav 193
Sahula Jaroslav 156, Felgr Luboš 149, Stejskal Jakub 184
Vodníci : TEKAM Záměl 473 : 494
Černohous Oldřich 153, Černohous Petr 155, Černohousová Vendula 157
Motyčka Martin 164, Svoboda Marcel 183, Sršeň Marcel 147
Dlouhá chvíle : BROOSAB 553 : 526
Krsek Pavel 210, Vičar Jiří 166, Ondráček Rostislav 177
Dvořák Jiří 169, Bříza Pavel 151, Doležel Pavel 206
Anička : VoSy 493 : 493
Řehák Antonín 198, Kubíček Jan 133, Krummer Dušan 162
Sejkora Miroslav 213, Synáček Vojtěch st. 126, Šilar Miroslav 154
Pozdní sběr B : HZEX Dvorská 545 : 523
Koblížek Pavel ml. 155, Koblížek Pavel   212, Musil Petr 178
Appeltauer Jiří 136, Appeltauerová Eva 196, Jansa Zdenek 183
HZEX Dvorská : Dlouhá chvíle 500 : 443
Appeltauer Jiří 146, Appeltauerová Eva 168, Jansa Zdenek 178
Krsek Pavel 130, Vičar Jiří 148, Ondráček Rostislav 165
Šutry : Moto FGR 503 : 499
Novák Josef 146, Motl Radek 193, Bobalíková Jana 156
Sahula Jaroslav 160, Felgr Luboš 148, Stejskal Jakub 191
Pozdní sběr B : Anička 459 : 452
Koblížek Pavel ml. 182, Kolář Ladislav 148, Musil Petr 129
Kubíček Jan 139, Krummer Dušan 179, Mikyska Michal 134
BROOSAB : VoSy 494 : 491
Dvořák Jiří 152, Bříza Pavel 126, Doležel Pavel 216
Sejkora Miroslav 132, Synáček Vojtěch st. 174, Pirkl Zdeněk 185

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Ústecká V. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Bezejmenná VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Čtvrtek

Seniorská liga ČBA

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

Pátek

Sobota

Neděle

Přebor Radavy – Letní pohár

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

Pondělí

design and developed by teot ©