[ admin ]

Morávkova řeznická I. liga

partner: Řeznictví a uzenářství Morávek

producent kvalitních uzenin


Aktuální výsledky – tabulka

8. hrací den – 13.9.2021
Ústí nad Orlicí
Maxíci : Vodníci 526 : 529
Morávková Drahomíra 192, Klapal Jaroslav 186, Morávek Jaroslav 140
Černohousová Vendula 160, Černohous Petr 190, Černohous Pavel 171
Kordoba : Moto FGR 505 : 492
Gutwirthová Petra 160, Koráb Pavel 198, Gutwirth Oto 139
Stejskal Jakub 184, Januška Marek 144, Dolog Pavol 164
ABB Vidlatá Seč : Řeznictví Morávek 501 : 512
Brokeš František st. 170, Brokešová Anna 171, Brokeš Milan 152
Seidl Daniel 171, Staněk František 203, Dostál Ivan 138
Henry : Dlouhá chvíle 505 : 605
Kužílek Jiří 149, Tomášek Petr 191, Severa Tomáš 165
Krsek Pavel 156, Vávra Miloš 257, Ondráček Rostislav 192
Řeznictví Morávek : Dlouhá chvíle 528 : 538
Seidl Daniel 203, Staněk František 166, Dostál Ivan 159
Krsek Pavel 116, Vávra Miloš 224, Ondráček Rostislav 198
ABB Vidlatá Seč : Maxíci 520 : 553
Brokeš František st. 206, Brokešová Anna 133, Brokeš Milan 173
Klapal Jaroslav 195, Morávková Drahomíra 182, Morávek Jaroslav 168
Moto FGR : Henry 481 : 572
Felgr Luboš 175, Dolog Pavol 147, Stejskal Jakub 159
Kužílek Jiří 219, Tomášek Petr 189, Severa Tomáš 164
Vodníci : Kordoba 497 : 543
Černohousová Vendula 135, Černohous Petr 160, Černohous Pavel 194
Gutwirthová Petra 147, Koráb Pavel 205, Gutwirth Oto 183
Vodníci : Henry 500 : 569
Černohousová Vendula 169, Černohous Petr 151, Černohous Pavel 172
Kužílek Jiří 188, Tomášek Petr 172, Severa Tomáš 209
Moto FGR : Řeznictví Morávek 472 : 539
Dolog Pavol 135, Stejskal Jakub 175, Januška Marek 162
Seidl Daniel 213, Staněk František 146, Dostál Ivan 180
Dlouhá chvíle : ABB Vidlatá Seč 505 : 512
Krsek Pavel 174, Vávra Miloš 171, Ondráček Rostislav 160
Brokeš František st. 132, Brokešová Anna 146, Brokeš Milan 226
Kordoba : Maxíci 636 : 468
Gutwirthová Petra 249, Koráb Pavel 188, Gutwirth Oto 191
Morávková Drahomíra 137, Klapal Jaroslav 175, Morávek Jaroslav 148
Henry : Kordoba 550 : 587
Kužílek Jiří 154, Tomášek Petr 195, Severa Tomáš 201
Gutwirthová Petra 149, Koráb Pavel 236, Gutwirth Oto 194
Dlouhá chvíle : Vodníci 501 : 484
Krsek Pavel 180, Vávra Miloš 163, Ondráček Rostislav 158
Černohousová Vendula 158, Černohous Petr 156, Černohous Pavel 162
Řeznictví Morávek : Maxíci 581 : 587
Seidl Daniel 181, Staněk František 191, Dostál Ivan 209
Morávková Drahomíra 169, Klapal Jaroslav 187, Morávek Jaroslav 223
Moto FGR : ABB Vidlatá Seč 515 : 490
Dolog Pavol 192, Felgr Luboš 162, Januška Marek 161
Brokeš František st. 186, Brokešová Anna 164, Brokeš Milan 132
Moto FGR : Maxíci 523 : 513
Stejskal Jakub 186, Felgr Luboš 166, Dolog Pavol 171
Morávková Drahomíra 135, Klapal Jaroslav 167, Morávek Jaroslav 203
Řeznictví Morávek : Henry 521 : 537
Seidl Daniel 179, Staněk František 176, Dostál Ivan 166
Kužílek Jiří 163, Tomášek Petr 175, Severa Tomáš 199
Kordoba : Dlouhá chvíle 535 : 500
Gutwirthová Petra 153, Koráb Pavel 190, Gutwirth Oto 184
Krsek Pavel 180, Vávra Miloš 150, Ondráček Rostislav 170
ABB Vidlatá Seč : Vodníci 506 : 453
Brokeš František st. 156, Brokešová Anna 175, Brokeš Milan 167
Černohousová Vendula 147, Černohous Petr 151, Černohous Pavel 147

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Pondělí

Citroën UO Cup

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

design and developed by teot ©