[ admin ]

Morávkova řeznická I. liga

partner: Řeznictví a uzenářství Morávek

producent kvalitních uzenin


Aktuální výsledky – tabulka

6. hrací den – 5.2.2019
Ústí nad Orlicí
Černá smrt : Henry 405 : 523
Marko Jaroslav 141, Marko Ondřej 117, Štusák Jan 147
Severa Tomáš 164, Veselý Milan 192, Barvínek Aleš 167
ABB Vidlatá Seč : Řeznictví Morávek 471 : 520
Brokeš František 177, Brokešová Anna 163, Koumar Miroslav 123
Jansa Milan 160, Staněk František 185, Dostál Ivan 175
Kordoba : JaR 580 : 475
Dologová Petra 169, Koráb Jan 188, Gutwirth Oto 215
Růžičková Gabriela 169, Kolář František 164, Konečný Pavel 134
Maxíci : Lahváči 579 : 470
Vodák Viktor 170, Klapal Jaroslav 193, Morávek Jaroslav 216
Hillebrant Miroslav 146, Mrkos František 149, Mačát Josef 175
JaR : Lahváči 524 : 572
Růžičková Gabriela 163, Kolář František 139, Konečný Pavel 214
Hillebrant Miroslav 208, Mrkos František 170, Mačát Josef 194
Řeznictví Morávek : Kordoba 479 : 604
Jansa Milan 122, Staněk František 166, Dostál Ivan 191
Dologová Petra 158, Koráb Pavel 199, Koráb Jan 239
Henry : Maxíci 591 : 514
Kužílek Jiří 213, Veselý Milan 225, Severa Tomáš 153
Vodák Viktor 150, Klapal Jaroslav 168, Morávek Jaroslav 196
ABB Vidlatá Seč : Černá smrt 519 : 438
Brokeš František 187, Brokešová Anna 145, Koumar Miroslav 179
Marko Jaroslav 145, Marko Ondřej 140, Štusák Jan 153
Maxíci : Černá smrt 523 : 464
Vodák Viktor 147, Klapal Jaroslav 204, Morávek Jaroslav 172
Marko Jaroslav 115, Marko Ondřej 138, Štusák Jan 211
JaR : ABB Vidlatá Seč 515 : 593
Růžičková Gabriela 148, Kolář František 165, Konečný Pavel 194
Brokeš František 199, Brokešová Anna 178, Koumar Miroslav 208
Řeznictví Morávek : Lahváči 582 : 558
Jansa Milan 167, Staněk František 205, Dostál Ivan 210
Hillebrant Miroslav 156, Mrkos František 170, Mačát Josef 232
Kordoba : Henry 732 : 662
Koráb Pavel 235, Koráb Jan 249, Gutwirth Oto 248
Barvínek Aleš 243, Veselý Milan 214, Kužílek Jiří 205
Řeznictví Morávek : Maxíci 481 : 587
Jansa Milan 150, Staněk František 180, Dostál Ivan 151
Vodák Viktor 192, Klapal Jaroslav 214, Morávek Jaroslav 181
Kordoba : Lahváči 598 : 477
Dologová Petra 139, Koráb Pavel 215, Gutwirth Oto 236
Hillebrant Miroslav 138, Mrkos František 168, Mačát Josef 171
ABB Vidlatá Seč : Henry 522 : 500
Brokeš František 179, Brokešová Anna 142, Koumar Miroslav 193
Barvínek Aleš 152, Veselý Milan 158, Kužílek Jiří 190
Černá smrt : JaR 485 : 541
Marko Jaroslav 100, Marko Ondřej 148, Štusák Jan 237
Růžičková Gabriela 175, Kolář František 147, Konečný Pavel 211
ABB Vidlatá Seč : Kordoba 528 : 560
Brokeš František 176, Brokešová Anna 207, Koumar Miroslav 137
Dologová Petra 146, Koráb Jan 245, Gutwirth Oto 161
Lahváči : Černá smrt 616 : 319
Hillebrant Miroslav 232, Mrkos František 182, Mačát Josef 202
Marko Jaroslav 120, Marko Ondřej 118, Štusák Jan 81
Henry : Řeznictví Morávek 512 : 563
Severa Tomáš 201, Veselý Milan 168, Kužílek Jiří 143
Jansa Milan 120, Staněk František 231, Dostál Ivan 212
JaR : Maxíci 554 : 561
Růžičková Gabriela 200, Kolář František 149, Konečný Pavel 197
Vodák Viktor 187, Klapal Jaroslav 176, Morávek Jaroslav 198

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Školní liga

Ústí nad Orlicí
18:00 - 20:00

Pondělí

Úterý

Ústecká V. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Bezejmenná VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Čtvrtek

Pátek

Sobota

design and developed by teot ©