[ admin ]

CBT Cup

partner: Congress Business travel ltd

kongresové služby


Aktuální výsledky – tabulka

CBT Cup květen
  kvalifikace semifinále finále
poř. jméno hdc hra č.1 hra č.2 hra č.3 hra č.4 celkem poř. hra č.1 hra č.2 celkem hra č.1 hra č.2 celkem
1 Nádvorník Pavel   177 184 216 185 762 14 238 214 452 276 237 513
2 Tomášek Petr   221 280 222 206 929 2 231 179 410 262 240 502
3 Dolog Pavol   200 207 208 239 854 7 210 224 434 213 262 475
4 Brokeš František   145 237 286 214 882 6 218 243 461 203 262 465
5 Bartošová Marie 10 228 140 196 209 813 11 187 173 380 189 248 457
6 Sejkora Miroslav   198 153 217 146 714 17 253 158 411 177 276 453
7 Prekop Michal   199 149 209 207 764 13 171 173 344 275 177 452
8 Brokeš Milan   300 200 211 227 938 1 218 233 451 201 237 438
9 Vodák Viktor   253 224 219 229 925 3 170 209 379 233 200 433
10 Knap Miroslav ml.   233 193 219 208 853 8 298 232 530 212 203 415
11 Schůt Ladislav   234 233 241 207 915 4 214 253 467 186 228 414
12 Staněk František   220 190 154 222 786 12 187 205 392 228 186 414
13 Šilar Miroslav   204 223 195 217 839 9 198 200 398 205 206 411
14 Vávra Miloš   211 221 202 256 890 5 264 224 488 157 211 368
15 Vodehnal Jindřich   183 217 179 243 822 10 257 193 450 167 174 341
16 Fuchsa Vlastimil   198 176 164 138 676 18 256 196 452 160 165 325
17 Knap Miroslav   187 212 189 170 758 15 209 177 386      
18 Štěch Michal   138 228 163 135 664 19 171 190 361      
19 Tomášková Dagmar 10 198 123 155 134 650 21 156 152 328      
20 Horák Jaromír   156 135 178 189 658 20 147 152 299      
21 Matějka Petr   174 153 147 165 639 22 143 149 292      
22 Fuchsová Jana 10 178 140 201 190 749 16 95 146 261      

nadcházející
akce

Dnes

Bezejmenná VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Zítra

Pátek

Sobota

Neděle

Finálový turnaj jednotlivců

Ústí nad Orlicí
10:00 - 12:00

Radava junior

Ústí nad Orlicí
14:00 -

Pondělí

Úterý

Tacl Cup

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Aurora Cup Dvojic

Ústí nad Orlicí
18:30 - 22:00

design and developed by teot ©