[ admin ]

Radava junior

Aktuální výsledky – komentář

Chladno, mírně deštivo, to je ideální počasí na bowling. Odrazilo se to na účasti na zářijovém turnaji, neboť dorazilo třináct závodníků. Na prvním fotce jsou trpaslíci, kterých přišlo tradičně nejvíc. Děvenky vlevo, to jsou sestřičky Juskovy. Dole je čtyřletá Kristínka, která i po pádu hrála ze všech sil, nad ní je Martina. Ta, díky závěru poslední hry, těsně vyhrála nad Krištofem Kočím, což je ten uřehtaný chlapík uprostřed dole. Nad ním stojí Kačka Blažková (den před bowlingem vyhrála tenisový turnaj v Jihlavě), dvojice vpravo je Samanta Tokárová a Dan Sivák. Na druhé fotce jsou tři děvčata. U té vprostřed, Elišky Krummerové, už delší dobu nemůžu psát, že vyhrála po boji, protože je ve své kategorii sama. Je pravda, že při průměru 159 není v Ústí a okolí moc stejně starých dívek, který by nad ní mohly vyhrát. Po stranách má sestry Brokešovy, Viktorii, která díky skvělé poslední hře vyhrála nad Annabel. Tuším, že Viktorka je vlevo, vpravo nejspíš stojí její mladší sestřička. Dvě dvojice, to byly kategorie mladších a starších hochů. U těch mladších své zkušenosti využil Ondra Baláž, který o sedmadvacet bodů porazil úplného nováčka na turnaji, Pepu Bureše. Hrát se na vzájemná utkání, bylo by to 2:2. Kluky vidíte na třetí fotce, spolu se starými chlapíky, Danem Seidlem a Hugem Charvátem. Vítězem se stal Hugo, který je nahoře vlevo, když měl i nejvyšší nához. Ten měl skvělou hodnotu 222 bodů. Dan je celý červený vedle něho. Dole vlevo je Pepa, vedle něj stojí Ondra. Ceny tradičně dostali všichni, dezertku za pětikačku, vítězové svých kategorií pak ještě poukázku na hodinu hry zdarma. O tyto ceny můžete bojovat i příště, což bude v neděli 10. října od 17°° hodin. To je poslední informace, na shledanou v říjnu se těší Z. Barvínek.