[ admin ]

Proplast III. liga

partner: Proplast, spol. s r. o.


Aktuální výsledky – tabulka

10. hrací den – 10.4.2018
Ústí nad Orlicí
V.I.P. : TEKAM Záměl 477 : 514
Eliáš Petr 161, Vránová Irena 127, Vrána Vlastimil 181
Sršeň Marcel 189, Svoboda Marcel 147, Motyčka Petr 178
STS CH-B : HZEX Dvorská 431 : 484
Kopecký Vlastimil 167, Ehrenberger Daniel 130, Chudý Martin 134
Vičarová Helena 112, Appeltauerová Eva 167, Jansa Zdenek 189
Hroši : TTC 413 : 387
Schulzová Hana 95, Krulich Pavel 146, Kusý Jiří 164
Liška Pavel 133, Kantorek Jiří 131, Čopian Štefan 123
Odchov zvířat : BSP D 497 : 408
Grunta Přemysl 122, Skalický Jaroslav 181, Hrnčíř Petr 194
Hamerníková Adéla 145, Doležel Oldřich 110, Barvínek Jan 145
1. FC Zenon : Dračice 495 : 438
Pražák Tomáš 167, Hanzl Martin 189, Kalášek Petr 139
Krásná Romana 142, Nováková Jana 133, Severová Jana 139
BSP D : STS CH-B 486 : 437
Hamerníková Adéla 150, Doležel Oldřich 149, Barvínek Jan 179
Kopecký Vlastimil 159, Ehrenberger Daniel 115, Chudý Martin 163
TTC : Odchov zvířat 436 : 498
Kantorek Jiří 150, Liška Pavel 176, Čopian Štefan 110
Grunta Přemysl 201, Skalický Jaroslav 130, Hrnčíř Petr 167
TEKAM Záměl : Hroši 585 : 404
Sršeň Marcel 217, Svoboda Marcel 154, Motyčka Petr 214
Schulzová Hana 88, Krulich Pavel 164, Kusý Jiří 144
TEKAM Záměl : STS CH-B 494 : 469
Sršeň Marcel 142, Svoboda Marcel 204, Motyčka Petr 148
Kopecký Vlastimil 160, Ehrenberger Daniel 167, Chudý Martin 142
Dračice : V.I.P. 479 : 467
Krásná Romana 156, Nagyová Jaroslava 169, Severová Jana 130
Eliáš Petr 175, Vránová Irena 145, Vrána Vlastimil 139
HZEX Dvorská : BSP D 486 : 491
Vičarová Helena 106, Appeltauerová Eva 179, Jansa Zdenek 185
Hamerníková Adéla 165, Doležel Oldřich 150, Barvínek Jan 168
TTC : 1. FC Zenon 486 : 490
Čopian Štefan 189, Kantorek Jiří 152, Liška Pavel 145
Knapovský Jaromír 187, Hanzl Martin 145, Pražák Tomáš 158
BSP D : V.I.P. 479 : 481
Hamerníková Adéla 145, Doležel Oldřich 149, Barvínek Jan 177
Eliáš Petr 125, Vránová Irena 180, Vrána Vlastimil 168
HZEX Dvorská : Dračice 420 : 428
Vičarová Helena 121, Appeltauerová Eva 137, Jansa Zdenek 146
Krásná Romana 139, Nováková Jana 129, Nagyová Jaroslava 136
1. FC Zenon : Hroši 552 : 536
Knapovský Jaromír 164, Pražák Tomáš 222, Kalášek Petr 166
Schulzová Hana 143, Krulich Pavel 192, Kusý Jiří 193
STS CH-B : Odchov zvířat 475 : 512
Ehrenberger Daniel 157, Kopecký Vlastimil 158, Chudý Martin 160
Grunta Přemysl 174, Skalický Jaroslav 137, Hrnčíř Petr 201
HZEX Dvorská : TTC 461 : 386
Vičarová Helena 143, Appeltauerová Eva 157, Jansa Zdenek 145
Kantorek Jiří 122, Liška Pavel 137, Čopian Štefan 127
Hroši : Odchov zvířat 448 : 490
Schulzová Hana 121, Krulich Pavel 166, Kusý Jiří 153
Grunta Přemysl 131, Skalický Jaroslav 185, Hrnčíř Petr 174
V.I.P. : 1. FC Zenon 456 : 491
Eliáš Petr 171, Vránová Irena 170, Vrána Vlastimil 107
Knapovský Jaromír 179, Hanzl Martin 151, Kalášek Petr 161
Dračice : TEKAM Záměl 478 : 510
Nagyová Jaroslava 156, Nováková Jana 150, Severová Jana 148
Sršeň Marcel 193, Svoboda Marcel 159, Motyčka Petr 158

nadcházející
akce

Dnes

Zítra

Sobota

Neděle

Radava junior

Ústí nad Orlicí
17:00 -

Pondělí

Úterý

Tacl Cup

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Středa

Merka cup dvojic

Ústí nad Orlicí
18:30 - 22:00

Čtvrtek

Seniorská liga ČBA

Ústí nad Orlicí
18:00 - 22:00

design and developed by teot ©