[ admin ]

Merka Cup Dvojic

partner: Merka Spedition

spediční společnost


Aktuální výsledky – tabulka

Merka cup dvojic - září 2018
    začíná 1. normál ženy   střídavá normál   9/ zač. 1     nejlepš
    začíná 2. hra 90   stříd. 9 hra   9/ zač. 2     jednotl.
pořadí jméno 1 + 2 hra 3 + 4 hra bonus součet 5 + 6 hra 7 + 8 hra součet 9 + 10 hra   celkem jednotl.
1. Staněk František 202 174   830 166 236 1598 267   2037 410
Severová Jana 199 165 90 830 236 130 1598 172   2037 295
2. Gutwirth Ota 201 187   794 180 203 1501 241   1934 390
Dologová Petra 166 150 90 794 160 164 1501 192   1934 314
3. Vrána Vlastimil 146 213   806 175 172 1497 182   1852 385
Vránová Irena 168 189 90 806 187 157 1497 173   1852 346
4. Simonová Helena 157 150 90 739 152 161 1398 188   1805 311
Marek Luboš 179 163   739 177 169 1398 219   1805 332
5. Severa Tomáš 160 205   756 164 160 1412 207   1798 365
Nováková Jana 157 144 90 756 173 159 1412 179   1798 303
6. Seidl Daniel 146 180   727 143 185 1418 174   1767 365
Seidl Darina 145 166 90 727 231 132 1418 175   1767 298
7. Šilar Miroslav 132 198   639 189 150 1289 213   1715 348
Synáček Vojtěch 137 172   639 155 156 1289 213   1715 328
8. Severa Oldřich 151 144   603 168 212 1385 159   1714 356
Dočkal Jaroslav 171 137   603 238 164 1385 170   1714 301
9. Javůrek Jiří 135 168   702 151 119 1371 175   1710 287
Javůrková Lucie 130 179 90 702 186 213 1371 164   1710 392
10. Pilař Vít 158 147   594 148 179 1266 217   1702 326
Kysilka Miroslav 138 151   594 188 157 1266 219   1702 308
11. Paukert Tomáš 147 158   612 156 201 1319 220   1691 359
Čada Tomáš 124 183   612 188 162 1319 152   1691 345
12. Eliáš Petr 143 152   722 161 106 1288 160   1680 258
Taclová Marie 167 170 90 722 174 125 1288 232   1680 295
13. Ščučková Dana 158 137 90 704 149 108 1272 133   1601 245
Barvínek Jan 148 171   704 189 122 1272 196   1601 293
14. Musil Petr 148 147   565 136 161 1195 229   1594 308
Kolář Ladislav 153 117   565 199 134 1195 170   1594 251
15. Kubát Ladislav  152 171   655 182 147 1227 142   1575 318
Hrdina Lukáš 163 169   655 115 128 1227 206   1575 297
16. Hanzl Martin 144 146   579 110 192 1146 212   1495 338
Hanzlová Ilona 120 79 90 579 148 117 1146 137   1495 196

nadcházející
akce

Dnes

Ústecká V. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Zítra

Bezejmenná VI. liga

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

Pondělí

Úterý

Tacl Cup

Ústí nad Orlicí
19:00 - 22:00

design and developed by teot ©